gazel

Gazel

Objednávky sortimentu či informace o produktech volejte na : 606 605 007

Profil společnosti GAZEL

Firma GAZEL je česká firma se sídlem ve Zlíně. Vznikla v roce 1991, kdy se zaměřila na produkci nábytku z masivního smrkového dřeva. Od roku 1993 se specializujeme hlavně na dětský nábytek a studentský nábytek.

V sortimentu však najdete ostatní typy nábytku: manželské postele, ložnice, skříně z masivu, komody, sektorové sestavy, dětské rostoucí židle atd.Nábytek GAZEL je skladebný, jednoduchý, funkční, a velmi variabilní s moderním designem severského stylu a dlouhou životností.

Dřevěný nábytek GAZEL
Surovinou pro výrobu nábytku GAZEL je kvalitní, dobře vysušené smrkové a bukové dřevo domácí provedience, které neobsahuje žádné nevhodné substance jako jsou formaldehydy, dioxin, těžké kovy a pod.

CERTIFIKACE
V rámci péče o bezpečnost zákazníků provádíme průběžnou certifikaci nábytku GAZEL u renomovaných certifikačních ústavů.

ZNAČKA
Značka nábytku GAZEL je zárukou kvality a stabilního sortimentu, který v moderních inovacích slouží nekolika generacím našich zákazníků. Výsledkem a cílem naší firmy je vracející spokojený zákazník.

MODERNÍ VÝROBA
Široká produkce s vysokým stupněm automatizace výroby a rozsáhlé skladové možnosti nám umožňují držet většinu sortimentu trvale skladem a tím v krátkých dodacích lhůtách uspokojovat zákazníkovy potřeby.

SKUPINA NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
Firma GAZEL investuje do dobrých a úzkých vztahů s renomovanými prodejci a obchodními skupinami jak v zemích EU tak mimo ni. Máme vlastní prodejny i síť samostatných prodejců.Našim cílem je být našemu zákazníkovi co nejblíže.

Dodávané výroby

Spaní pro děti