magniflex

Magniflex

Magniflex – Světový lídr v oblasti zdravého spánku již přes padesát let

Svoji kvalitu si společnost Magniflex buduje již přes 50 let a za tuto dobu si vytvořila významnou pozici v oblasti zdravého spánku. Díky koncentraci zdrojů, které má k dispozici ve svém velkém závodě v městě Prato s výrobní plochou 33 000 čtverečních metrů, je společnost Magniflex schopna realizovat kompletní cyklus výzkumu, výroby a balení pod přímým dohledem manažerů, technických odborníků a více než 150 zaměstnanců s denní výrobní kapacitou 10 000 matraci. Společnost dodává svůj široký sortiment výrobků na nejrůznější trhy, jak národní, tak zahraniční. Italské matrace Magniflex odpovídají náročným požadavkům zákazníků odlišných kultur a potřeb, které spojuje jediný společný cíl: snaha o zajištění pohody, relaxace a nejvyšší kvality odpočinku.

Společnost Alessanderx, držitel značky Magniflex, byla oceněna jako jedna z 500 nejdynamičtěji se rozvíjejících firem v Evropě díky svým neustálým inovacím a aktivitám na 80 různých národních trzích, kde se prezentuje nejen na výstavách a veletrzích, ale i prostřednictvím exkluzivních „showroomů" v hlavních světových metropolích.

V nedávné minulosti věnovala společnost Magniflex velké úsilí do oblasti životního prostředí s úkolem vytvořit lepší podmínky pro duševní pohodu svých zákazníků. Ochrana životního prostředí je podstatná pro lidskou tělesnou i duševní pohodu a musí být podporována nastavenými výrobními procesy. Garantujeme, že provádíme náročné testy, abychom zajistili zlepšeni kvality životního prostředí, a proto neustále vyvíjíme nová řešeni, nové systémy a vybíráme materiály pocházející z přírodních zdrojů s naprostou absencí škodlivých látek. Nikdy nezapomínáme, že lidé pracující s námi tvoři základ, na kterém je založena naše filosofie.

Dodávané výroby

Zdravotní matrace , Anatomické polštáře