Matrace magniflex MagniGel Dual 9 Firm

Kód: MATR-29
Akce
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Matrace magniflex MagniGel Dual 9 Firm
20 490 Kč
Skladem 3-6 dní (> 5 ks)
Tuhá zdravotní matrace s revoluční patentovanou gelovou pěnou MagniGel pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  1. atraktivní snímatelný a pratelný potah z viskózy
  2. vrstva gelové pěny MagniGel (1 cm) prošitá v potahu
  3. vrstva paměťové pěny Memoform (1 cm) prošitá v potahu
  4. hypoalergenní super měkké vlákno
  5. gelová pěna MagniGel (1 cm)
  6. paměťová pěna Memoform (2 cm)
  7. studená pěna Elioform (15 cm)

 

Popis

Matrace MagniGel Dual 9 Firm obsahuje revoluční gelovou pěnu MagniGel, která chladí jako gel a přitom je prodyšná jako pěna. Matrace je tedy vhodná pro horkokrevné nebo do teplého ročního období. Vzhledem k tomu, že je matrace oboustranně použitelná, v létě lze využít efekt gelové pěny a v zimě lze jádro matrace otočit.

Ve viskózovém potahu se srdcovými ornamenty je všita vrstva paměťové pěny pro ještě vyšší komfort. Na jádře matrace je exkluzivní gelová pěna MagniGel, která je prodyšná a zároveň chladí po celou dobu spánku. Pod vrstvou gelové pěny se nachází paměťová pěna Memoform a naposledy vrstva studené pěny Eliosform, která vytváří dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a oporou těla díky rozložení tělesné hmotnosti po celé délce matrace.

Matrace je navíc v rozměrech 140 cm a širší dodávána v tzv. duálním komfortu, to znamená, že je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace. Jednoduše rozepněte potah a otočte jádro na své straně matrace dle vašich preferencí a využívejte zároveň přednosti společné matrace.

DESIGNOVÉ VYLEPŠENÍ KOLEKCE MAGNIGEL

V polovině roku 2018 jsme obměnili podobu potahu matrací z kolekce MagniGel. Jedná se o designové vylepšení, jehož cílem je omlazení kolekce. Veškeré parametry, jako je složení materiálů, použité pěny a jejich vrstvy, tuhost matrací a ceny zůstávají beze změny. Jedinečné zdravotní aspekty a spánkový komfort tak byly zachovány a kolekce současně získala na ještě atraktivnějším vzhledu.

   

Doplňkové parametry

Kategorie: MagniGel
Duální komfort: Ano
Kolekce: Kolekce MagniGel, Zdravotní produkty
Nosnost: 150 kg
Potah: Viskóza
Pratelný potah: 30°
Prodloužená záruka na jádro: 12 let
Rozměry: 90x200
Snímatelný potah: Ano
Tuhost: středně tuhá, tuhá
Vhodné pro: děti i dospělé
Výška: 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: